Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Sezóna 2011

Staří páni:

Trojanovice - Horní Bečva 1:6 (0:3)

V pátek 22.4.2011 jsme zahájili letošní "venkovní sezonu" podařeným utkáním v Trojanovicích. Odjížděli jsme jen v jedenáctí lidech, tak jak to už při utkáních, kdy není plánované žádné pozápasové pohoštění, bývá. Ale nás 11statečných podalo i bez střídaní dobrý výkon a docela překvapivě jsme výrazně vyhráli. Prvních 30min. jsme se ale všichni hledali, protože přechod ze sálové halové kopané na trávník bývá vždy velmi složitý. Přestáli jsme úvodní tlak domácích a z podařených brejků jsme dali úvodní tři branky. Ve druhém poločase sice domácí z penalty snížili na 1:3, ale vítězství jsme si nenechali vzít a po pohledných akcích jsme vstřelili další tři branky a zaslouženě vyhráli, což ocenili i o několik let mladší domácí.

Branky vstřelili: Mira Křištof 2x, Milan Bártek, Zbyňa Pavlica, Miloš Randa, Jožka Blinka (ten po 40ti letech první hlavou)

Sestava: Třeštík (46´Zetocha)- Blinka Jiří, Martinák, Randa, Vašut Mira, Dobeš, Pavlica, Blinka Jos.,Křištof, Bártek Milan, Zetocha (46´Třeštík)

Příští utkání sehrajeme v sobotu 30.4. od 16:00 hod ve Starém Jičíně odjezd v 15:00hod. Přijďte ve větším počtu, protože bez střídání je to fakt těžké (zejména druhý den).
Žádné komentáře