Fotbal na Horní Bečvě

Turnaje

Stolní tenis

27.12.2012 proběhl 1. ročník vánočního turnaje registrovaných hráčů o putovní pohár starosty:

 1. Miroslav Vala

 2. místo František Solanský

 3. místo Jiří Fiurášek
 
Na začátku letošním roku se oddíl rozrostl o čtyři žáky, kteří se 12.1.2013 zúčastnili okresního bodovacího turnaje mládeže ve Vsetíně.


Šárka Otepková, Sandra Stromšíková, Adam Vašut a Daniel Ivánek 


Byl to jejich první kontakt s hráči okresu a vedli si dobře.


Jiří Vala

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 4.okrBTM konaného ve Vsetíně  12.1.2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie Open - 30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

SKALSKÝ  Ondřej

Vsetín- TJ Sokol

 

16.

ČERNOHORSKÝ  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

2.

BÁRTEK  Šimon

Vsetín- TJ Sokol

 

17.

SOLANSKÝ  Aleš

Rožnov p.R.- TJ

3.

JUŘICA  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

18.

ŠKÝVARA  Martin

Rožnov p.R.- TJ

4.

JOCH  Daniel

Rožnov p.R.- TJ

 

19.

FOLTA  Viktor

Val.Meziříčí- TJ DDM

5.

STUPPIELLO  Claudia

Vsetín- TJ Sokol

 

20.

OTEPKOVÁ  Šárka

Horní Bečva- TJ Sokol

6.

HNÁTKOVÁ  Barbora

Vsetín- TJ Sokol

 

21.

IVÁNEK  Daniel

Horní Bečva- TJ Sokol

7.

ROMÁNEK  Michal

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

22.

HNÁTKOVÁ  Kateřina

Vsetín- TJ Sokol

8.

KŘENEK  Jakub

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

23.

KURÁŇ  Adam

Val.Meziříčí- TJ DDM

9.

FOJTÍK  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

24.

HANÁKOVÁ  Nela

Vsetín- TJ Sokol

10.

VAHALA  Marek

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

25.

VAŠUT  Adam

Horní Bečva- TJ Sokol

11.

MACHÁČEK  František

Vsetín- TJ Sokol

 

26.

GARGULÁK  Jan

Vsetín- TJ Sokol

12.

KOSTKA  Jindřich

Vsetín- TJ Sokol

 

27.

KŘIŠTOF  Vojtěch

Rožnov p.R.- TJ

13.

MARKUSÍK  David

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

28.

DĚCKÝ  Michal

Rožnov p.R.- TJ

14.

SUŠEŇ  Jakub

Vsetín- TJ Sokol

 

29.

STROMŠÍKOVÁ  Sandra

Horní Bečva- TJ Sokol

15.

ČERNOTA  Pavel

Rožnov p.R.- TJ

 

30.

ŠKÝVAROVÁ  Tereza

Rožnov p.R.- TJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žákyně - 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

HNÁTKOVÁ  Barbora

Vsetín- TJ Sokol

 

4.

STROMŠÍKOVÁ  Sandra

Horní Bečva- TJ Sokol

2.

HNÁTKOVÁ  Kateřina

Vsetín- TJ Sokol

 

5.

ŠKÝVAROVÁ  Tereza

Rožnov p.R.- TJ

3.

HANÁKOVÁ  Nela

Vsetín- TJ Sokol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mladší žáci - 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

FOJTÍK  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

7.

IVÁNEK  Daniel

Horní Bečva- TJ Sokol

2.

VAHALA  Marek

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

8.

KURÁŇ  Adam

Val.Meziříčí- TJ DDM

3.

KOSTKA  Jindřich

Vsetín- TJ Sokol

 

9.

VAŠUT  Adam

Horní Bečva- TJ Sokol

4.

ČERNOHORSKÝ  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

10.

GARGULÁK  Jan

Vsetín- TJ Sokol

5.

SOLANSKÝ  Aleš

Rožnov p.R.- TJ

 

11.

KŘIŠTOF  Vojtěch

Rožnov p.R.- TJ

6.

ŠKÝVARA  Martin

Rožnov p.R.- TJ

 

12.

DĚCKÝ  Michal

Rožnov p.R.- TJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žákyně - 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

HNÁTKOVÁ  Barbora

Vsetín- TJ Sokol

 

4.

HANÁKOVÁ  Nela

Vsetín- TJ Sokol

2.

OTEPKOVÁ  Šárka

Horní Bečva- TJ Sokol

 

5.

STROMŠÍKOVÁ  Sandra

Horní Bečva- TJ Sokol

3.

HNÁTKOVÁ  Kateřina

Vsetín- TJ Sokol

 

6.

ŠKÝVAROVÁ  Tereza

Rožnov p.R.- TJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Starší žáci - 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

SKALSKÝ  Ondřej

Vsetín- TJ Sokol

 

10.

SOLANSKÝ  Aleš

Rožnov p.R.- TJ

2.

FOJTÍK  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

11.

ŠKÝVARA  Martin

Rožnov p.R.- TJ

3.

VAHALA  Marek

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

12.

FOLTA  Viktor

Val.Meziříčí- TJ DDM

4.

MACHÁČEK  František

Vsetín- TJ Sokol

 

13.

IVÁNEK  Daniel

Horní Bečva- TJ Sokol

5.

KOSTKA  Jindřich

Vsetín- TJ Sokol

 

14.

KURÁŇ  Adam

Val.Meziříčí- TJ DDM

6.

MARKUSÍK  David

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

15.

VAŠUT  Adam

Horní Bečva- TJ Sokol

7.

SUŠEŇ  Jakub

Vsetín- TJ Sokol

 

16.

GARGULÁK  Jan

Vsetín- TJ Sokol

8.

ČERNOTA  Pavel

Rožnov p.R.- TJ

 

17.

KŘIŠTOF  Vojtěch

Rožnov p.R.- TJ

9.

ČERNOHORSKÝ  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

18.

DĚCKÝ  Michal

Rožnov p.R.- TJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenky - 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

STUPPIELLO  Claudia

Vsetín- TJ Sokol

 

5.

HANÁKOVÁ  Nela

Vsetín- TJ Sokol

2.

HNÁTKOVÁ  Barbora

Vsetín- TJ Sokol

 

6.

STROMŠÍKOVÁ  Sandra

Horní Bečva- TJ Sokol

3.

OTEPKOVÁ  Šárka

Horní Bečva- TJ Sokol

 

7.

ŠKÝVAROVÁ  Tereza

Rožnov p.R.- TJ

4.

HNÁTKOVÁ  Kateřina

Vsetín- TJ Sokol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenci - 23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

SKALSKÝ  Ondřej

Vsetín- TJ Sokol

 

13.

ČERNOTA  Pavel

Rožnov p.R.- TJ

2.

BÁRTEK  Šimon

Vsetín- TJ Sokol

 

14.

ČERNOHORSKÝ  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

3.

JUŘICA  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

15.

SOLANSKÝ  Aleš

Rožnov p.R.- TJ

4.

JOCH  Daniel

Rožnov p.R.- TJ

 

16.

ŠKÝVARA  Martin

Rožnov p.R.- TJ

5.

ROMÁNEK  Michal

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

17.

FOLTA  Viktor

Val.Meziříčí- TJ DDM

6.

KŘENEK  Jakub

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

18.

IVÁNEK  Daniel

Horní Bečva- TJ Sokol

7.

FOJTÍK  Tomáš

Vsetín- TJ Sokol

 

19.

KURÁŇ  Adam

Val.Meziříčí- TJ DDM

8.

VAHALA  Marek

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

20.

VAŠUT  Adam

Horní Bečva- TJ Sokol

9.

MACHÁČEK  František

Vsetín- TJ Sokol

 

21.

GARGULÁK  Jan

Vsetín- TJ Sokol

10.

KOSTKA  Jindřich

Vsetín- TJ Sokol

 

22.

KŘIŠTOF  Vojtěch

Rožnov p.R.- TJ

11.

MARKUSÍK  David

Val.Meziříčí- TJ DDM

 

23.

DĚCKÝ  Michal

Rožnov p.R.- TJ

12.

SUŠEŇ  Jakub

Vsetín- TJ Sokol

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsetín 12.1.2013

 

 

 

Mgr.Karel Zahradníček

 

 

 

 

 

 

vrchní rozhodčí

 

 

Žádné komentáře