Fotbal na Horní Bečvě

Turnaje

Výsledky i Tabulku najdete na stránkách viz odkaz níže...


http://stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?id=1291&rocnik=2013&oblast=420810

Kategorie Open - 36
1. STUPPIELLO  Claudia Vsetín- TJ Sokol 19. KOVÁŘOVÁ  Martina Vsetín- TJ Sokol
2. ROMÁNEK  Michal Val.Meziříčí- TJ DDM 20. MAREK  Jan Vsetín- TJ Sokol
3. HNÁTKOVÁ  Barbora Vsetín- TJ Sokol 21. JURÁŇOVÁ  Zdenka Vsetín- TJ Sokol
4. JOCH  Daniel Rožnov p.R.- TJ 22. STROMŠÍKOVÁ  Sandra Horní Bečva- TJ Sokol
5. SUŠEŇ  Jakub Vsetín- TJ Sokol 23. HANÁKOVÁ  Nela Vsetín- TJ Sokol
6. FOJTÍK  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 24. KRAJÍČEK  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
7. ČERNOTA  Pavel Rožnov p.R.- TJ 25. PROCHÁZKA  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
8. KŘENEK  Jakub Val.Meziříčí- TJ DDM 26. TOMČÍK  Radek Val.Meziříčí- TJ DDM
9. MACHÁČEK  František Vsetín- TJ Sokol 27. VAŠUT  Adam Horní Bečva- TJ Sokol
10. VAHALA  Marek Val.Meziříčí- TJ DDM 28. GARGULÁK  Jan Vsetín- TJ Sokol
11. MARKUSÍK  David Val.Meziříčí- TJ DDM 29. ŽEMBA  Vít Rožnov p.R.- TJ
12. KOSTKA  Jindřich Vsetín- TJ Sokol 30. STUPPIELLO  Patrizia Vsetín- TJ Sokol
13. ČERNOHORSKÝ  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 31. BÍLKOVÁ  Sára Horní Bečva- TJ Sokol
14. IVÁNEK  Daniel Horní Bečva- TJ Sokol 32. PROVÁZEK  David Vsetín- TJ Sokol
15. ŠKÝVARA  Martin Rožnov p.R.- TJ 33. BAROŠ  Antonín Rožnov p.R.- TJ
16. FUKSA  Vojtěch Val.Meziříčí- TJ DDM 34. TOMŠA  Radim Vsetín- TJ Sokol
17. SOLANSKÝ  Aleš Rožnov p.R.- TJ 35. SICHA  Rostislav Vsetín- TJ Sokol
18. KURÁŇ  Adam Val.Meziříčí- TJ DDM 36. ČERNOHORSKÝ  David Vsetín- TJ Sokol
Mladší žákyně - 5
1. KOVÁŘOVÁ  Martina Vsetín- TJ Sokol 4. STUPPIELLO  Patrizia Vsetín- TJ Sokol
2. JURÁŇOVÁ  Zdenka Vsetín- TJ Sokol 5. BÍLKOVÁ  Sára Horní Bečva- TJ Sokol
3. HANÁKOVÁ  Nela Vsetín- TJ Sokol
Mladší žáci - 16
1. FOJTÍK  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 9. VAŠUT  Adam Horní Bečva- TJ Sokol
2. KOSTKA  Jindřich Vsetín- TJ Sokol 10. GARGULÁK  Jan Vsetín- TJ Sokol
3. ČERNOHORSKÝ  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 11. ŽEMBA  Vít Rožnov p.R.- TJ
4. IVÁNEK  Daniel Horní Bečva- TJ Sokol 12. PROVÁZEK  David Vsetín- TJ Sokol
5. ŠKÝVARA  Martin Rožnov p.R.- TJ 13. BAROŠ  Antonín Rožnov p.R.- TJ
6. KURÁŇ  Adam Val.Meziříčí- TJ DDM 14. TOMŠA  Radim Vsetín- TJ Sokol
7. MAREK  Jan Vsetín- TJ Sokol 15. SICHA  Rostislav Vsetín- TJ Sokol
8. PROCHÁZKA  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM 16. ČERNOHORSKÝ  David Vsetín- TJ Sokol
Starší žákyně - 7
1. HNÁTKOVÁ  Barbora Vsetín- TJ Sokol 5. HANÁKOVÁ  Nela Vsetín- TJ Sokol
2. KOVÁŘOVÁ  Martina Vsetín- TJ Sokol 6. STUPPIELLO  Patrizia Vsetín- TJ Sokol
3. JURÁŇOVÁ  Zdenka Vsetín- TJ Sokol 7. BÍLKOVÁ  Sára Horní Bečva- TJ Sokol
4. STROMŠÍKOVÁ  Sandra Horní Bečva- TJ Sokol
Starší žáci - 24
1. SUŠEŇ  Jakub Vsetín- TJ Sokol 13. MAREK  Jan Vsetín- TJ Sokol
2. FOJTÍK  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 14. KRAJÍČEK  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
3. ČERNOTA  Pavel Rožnov p.R.- TJ 15. PROCHÁZKA  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
4. MACHÁČEK  František Vsetín- TJ Sokol 16. TOMČÍK  Radek Val.Meziříčí- TJ DDM
5. VAHALA  Marek Val.Meziříčí- TJ DDM 17. VAŠUT  Adam Horní Bečva- TJ Sokol
6. KOSTKA  Jindřich Vsetín- TJ Sokol 18. GARGULÁK  Jan Vsetín- TJ Sokol
7. ČERNOHORSKÝ  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 19. ŽEMBA  Vít Rožnov p.R.- TJ
8. IVÁNEK  Daniel Horní Bečva- TJ Sokol 20. PROVÁZEK  David Vsetín- TJ Sokol
9. ŠKÝVARA  Martin Rožnov p.R.- TJ 21. BAROŠ  Antonín Rožnov p.R.- TJ
10. FUKSA  Vojtěch Val.Meziříčí- TJ DDM 22. TOMŠA  Radim Vsetín- TJ Sokol
11. SOLANSKÝ  Aleš Rožnov p.R.- TJ 23. SICHA  Rostislav Vsetín- TJ Sokol
12. KURÁŇ  Adam Val.Meziříčí- TJ DDM 24. ČERNOHORSKÝ  David Vsetín- TJ Sokol
Dorostenky - 8
1. STUPPIELLO  Claudia Vsetín- TJ Sokol 5. STROMŠÍKOVÁ  Sandra Horní Bečva- TJ Sokol
2. HNÁTKOVÁ  Barbora Vsetín- TJ Sokol 6. HANÁKOVÁ  Nela Vsetín- TJ Sokol
3. KOVÁŘOVÁ  Martina Vsetín- TJ Sokol 7. STUPPIELLO  Patrizia Vsetín- TJ Sokol
4. JURÁŇOVÁ  Zdenka Vsetín- TJ Sokol 8. BÍLKOVÁ  Sára Horní Bečva- TJ Sokol
Dorostenci - 28
1. ROMÁNEK  Michal Val.Meziříčí- TJ DDM 15. SOLANSKÝ  Aleš Rožnov p.R.- TJ
2. JOCH  Daniel Rožnov p.R.- TJ 16. KURÁŇ  Adam Val.Meziříčí- TJ DDM
3. SUŠEŇ  Jakub Vsetín- TJ Sokol 17. MAREK  Jan Vsetín- TJ Sokol
4. FOJTÍK  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 18. KRAJÍČEK  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
5. ČERNOTA  Pavel Rožnov p.R.- TJ 19. PROCHÁZKA  Ondřej Val.Meziříčí- TJ DDM
6. KŘENEK  Jakub Val.Meziříčí- TJ DDM 20. TOMČÍK  Radek Val.Meziříčí- TJ DDM
7. MACHÁČEK  František Vsetín- TJ Sokol 21. VAŠUT  Adam Horní Bečva- TJ Sokol
8. VAHALA  Marek Val.Meziříčí- TJ DDM 22. GARGULÁK  Jan Vsetín- TJ Sokol
9. MARKUSÍK  David Val.Meziříčí- TJ DDM 23. ŽEMBA  Vít Rožnov p.R.- TJ
10. KOSTKA  Jindřich Vsetín- TJ Sokol 24. PROVÁZEK  David Vsetín- TJ Sokol
11. ČERNOHORSKÝ  Tomáš Vsetín- TJ Sokol 25. BAROŠ  Antonín Rožnov p.R.- TJ
12. IVÁNEK  Daniel Horní Bečva- TJ Sokol 26. TOMŠA  Radim Vsetín- TJ Sokol
13. ŠKÝVARA  Martin Rožnov p.R.- TJ 27. SICHA  Rostislav Vsetín- TJ Sokol
14. FUKSA  Vojtěch Val.Meziříčí- TJ DDM 28. ČERNOHORSKÝ  David Vsetín- TJ Sokol
Vsetín 12.10.2013 Mgr.Karel Zahradníček
vrchní rozhodčí
27.12.2012 proběhl 1. ročník vánočního turnaje registrovaných hráčů o putovní pohár starosty:

 1. Miroslav Vala

 2. místo František Solanský

 3. místo Jiří Fiurášek
 
Na začátku letošním roku se oddíl rozrostl o čtyři žáky, kteří se 12.1.2013 zúčastnili okresního bodovacího turnaje mládeže ve Vsetíně.


Šárka Otepková, Sandra Stromšíková, Adam Vašut a Daniel Ivánek 


Byl to jejich první kontakt s hráči okresu a vedli si dobře.


Jiří Vala