Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Staří páni

Pátek 28.9. HORNÍ BEČVA - VALAŠSKÁ BYSTŘICE 2:2 (1:0)

V posledním utkání letošního ročníku AHGCupu 2012 jsme se v přímém souboji o první místo utkali s Valašskou Bystřicí. Nám pro vysněné historické vítězství stačila remíza, hosté museli vyhrát. Před docela slušnou diváckou kulisou se hrál na poměry starých pánů nadprůměrný fotbal. Nechyběly tvrdé chlapské souboje, úniky po křídlech, proměněné i neproměněné šance. V první půli jsme byli lepší my a zaslouženě jsme i vyhráli první poločas 1:0 a k celkovému vítězství v tuto chvíli chybělo jen „45minut“. V začátku druhého poločasu nás Bystřičané trošku přimáčkli a vyrovnali na 1:1 a když v 70min. odpískal po střetu obránce a útočníka rozhodčí penaltu a hosté se z ní ujali vedení 1:2, vypadalo to s námi velmi zle. Zbraně jsme ale nesložili, opět jsme zmobilizovali síly a v 80mi. jsme vyrovnali na 2:2, a opět jsme byli blíže k celkovému vítězství. V tuto chvíli jsme využili početnější lavičku náhradníku a častějším střídáním, neutuchající bojovností a touhou vyhrát soutěž jsme nadále udržovali vysoké tempo hry a hosty jsme již ke vstřelení branky nepustili. A když v 90min. rozhodčí utkání ukončil mohli jsme se tak po jednom třetím a tří druhých míst radovat z historického a zaslouženého

prvního místa AGHCup 2012

Sestavu ani střelce branek neuvádím záměrně, protože tento úspěšný výsledek a tím i vítězství v letošním ročníku je zásluhou celé party nás mladých, starých a ještě starších „starých pánů“, našich příznivců, manželek, milenek a vůbec všech kdo nám fandí.