Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Nový příspěvek

Pátek 16.9.2011 ROŽNOV p. R. - HORNÍ BEČVA 4:0 (2:0) AghCup 2011

V posledním utkání letošního ročníku AGH Cupu 2011 jsme hráli na umělé trávě proti Rožnovu. Na nezvyklém terénu jsme nehráli špatně a výsledek určitě neodpovídá předvedené hře. Výsledek je sice jednoznačný pro domácí, ale mohlo to být klidně i naopak, protože v prvním poločase za stavu 0:0 jsme šli třikrát sami na brankáře domácích , ale naši útočníci měli vychýlenou mušku a branku jsme nedali. Byli to tedy domácí , kteří v každém poločase vstřelili dvě branky a proto zaslouženě vyhráli. Pochvalu ale zaslouží všichni naši hráči, kteří si udělali čas a přišli se bít za dobré jméno starých pánů z Horní Bečvy a i když jsme v letošním ročníku tohoto tradičního měření sil starých pánů, a v našem případe to platí doslova a do písmene, moc nevyhrávali, byli jsme určitě důstojným soupeřem mnohem mladším protivníkům, kteří proti nám nastupovali. A protože již 10 let nastupujeme téměř v nezměněném složení a ostatní neustále omlazují, je naše působení v této soutěži bez patřičného oživení kádru zatím ve hvězdách.

Sestava: Jůva, Calvera, Pažit, Česnek, Železný, Matůš, Bobeš, Hrubeš, Grapčák, Barteček,
Milcek, Hopkirk, Zeze,

V pátek 23.9. od 17:00 hod hrajeme jen tak mezi sebou( "staří vers. ještě starší") a další pátek 30.9. opět od 17:00 hod doma přátelský zápas na ukončení sezony proti Trojanovicím