Fotbal na Horní Bečvě

Staří Páni

STAŘÁ Páni:

HORNÍ BEČVA - VALAŠSKÁ BYSTŘICE 2 : 2 (2:0)

Staří páni zakončili tímto utkáním o umístění letošní ročník AGH cupu 2009. V prvním poločase jsme soupeře, který proti nám přijel tradičně v nejsilnější sestavě, posílený o hráče z Valašského Meziříčí, k ničemu velkému nepustili a po brankách Miry Křištofa a Miloše Randy po zásluze vedli 2:0. Ve druhém poločase jsme po našem nedorozumění umožnili vstřelit soupeři kontaktní branku, a ke konci zápasu se Igorovi Kundrátovi podařilo vstřelením své druhé branky v tomto utkání zápas vyrovnat. Další branka již nepadla a to znamená že v letošním ročníku jsme celkově skončili na 7. místě, což je vzhledem k největšímu věkovému průměru ze všech zúčastněných družstev (téměř 47 let) výborný výsledek.

Sestava: Třeštík Laďa, Vašut Mira, Martinák Jiří, Fojtášek Svaťa, Blinka Jiří, Chovanec Jiří, Dobeš Mira, Roman Jiří, Randa Miloš, Blinka Josef, Fojtášek Ivan, Bártek Milan, Křištof Mira, Vašut Petr