Výsledky

Bynina - Horní Bečva 4:3 (pen)

Branky : 8.Plešek, 22.,84.Bartecký - 67.Vaníček, 87.A.Solanský, 89.Hejný

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Hejný, Dobeš, Roman, Mužátko (75.A.Solanský), J.Solanský (46.Grenar) - Třeštík, Vaníček (81.Poách), Bártek (85.Š.Ondruch) - M.Ondruch, Vašut

„Jeli jsme do Byniny prolomit špatné výsledky z předchozích sezon. Začali jsme aktivně, ale bohužel jsme udělali chybu na půli hřiště a z brejku inkasovali. Ještě hůře byl, když po dlouhém autu prodloužil míč do sítě Bartecký. Začínalo to připomínat vývoj z předchozích sezon, ale naštěstí kluci to nevzdali a přebrali iniciativu a domácí se od 25. minuty uchýlili jen k odkopům. Druhý poločas jsme byli lepší a dali jsme krásnou branku z trestného kopu Vaníčkem. V tuto chvíli jsme hráli výborně s nasazením a touhou po vyrovnání. Střídající dorostenci zapadli do zápasu. Vyrovnání přišlo, ale nebylo z nepochopitelných důvodů rozhodčím uznáno, kdy se srazil domácí brankář se spoluhráčem a sudí nařídil odkop. Hráči tímto rozhodnutím byli frustrováni a nepohlídali rohový nákop na 3:1. Poté ale ukázali naši hráči obrovský morál a nejprve snížil Solanský Adam a v poslední minutě zaslouženě vyrovnal Hejný. Chtěli jsme zápas otočit a vyhrát, ale už nezbyl čas. Penalty neumíme, ale děkuji hráčům, že zápas nevzdali dokázali vyrovnat,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.