Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Branky : 31.Dobeš, 58.Ondruch

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - J.Solanský (26.Koňařík), Dobeš, Roman, Grenar - Vašut (62.Š.Ondruch), Janíček (70.Polách), M.Ondruch, Vaníček, Bártek (46.Dvorský (87.Mužátko)) - Hejný

„První poločas byl opatrný z obou stran. Poličnou stále považuji za jednoho z favoritů na postup, ale bylo vidět, jak se její hráči trápí a nedaří se jim. Celý zápas výborně chytal Kryštof Jalůvka. V prvním poločase chytil hostům dvě tutovky, my jsme měli jednu. Když jsme po přestávce vedli 2:0, zatáhli jsme se. Poličná hrála, ale Jalůvka byl hodně v pohodě. Poličná byla na míči, kdyby snížila, mohlo to být pro nás špatné. Obranu však skvěle dirigoval Petr Hejný. Musím poděkovat také našim dorostencům, kteří hráli dva zápasy v pátek a sobotu a přesto dnes na půl hodiny přišli pomoct,“ dodal k zápasu vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
Branky : 8.Plešek, 22.,84.Bartecký - 67.Vaníček, 87.A.Solanský, 89.Hejný

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Hejný, Dobeš, Roman, Mužátko (75.A.Solanský), J.Solanský (46.Grenar) - Třeštík, Vaníček (81.Poách), Bártek (85.Š.Ondruch) - M.Ondruch, Vašut

„Jeli jsme do Byniny prolomit špatné výsledky z předchozích sezon. Začali jsme aktivně, ale bohužel jsme udělali chybu na půli hřiště a z brejku inkasovali. Ještě hůře byl, když po dlouhém autu prodloužil míč do sítě Bartecký. Začínalo to připomínat vývoj z předchozích sezon, ale naštěstí kluci to nevzdali a přebrali iniciativu a domácí se od 25. minuty uchýlili jen k odkopům. Druhý poločas jsme byli lepší a dali jsme krásnou branku z trestného kopu Vaníčkem. V tuto chvíli jsme hráli výborně s nasazením a touhou po vyrovnání. Střídající dorostenci zapadli do zápasu. Vyrovnání přišlo, ale nebylo z nepochopitelných důvodů rozhodčím uznáno, kdy se srazil domácí brankář se spoluhráčem a sudí nařídil odkop. Hráči tímto rozhodnutím byli frustrováni a nepohlídali rohový nákop na 3:1. Poté ale ukázali naši hráči obrovský morál a nejprve snížil Solanský Adam a v poslední minutě zaslouženě vyrovnal Hejný. Chtěli jsme zápas otočit a vyhrát, ale už nezbyl čas. Penalty neumíme, ale děkuji hráčům, že zápas nevzdali dokázali vyrovnat,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
Branky : 22.Třeštík, 31.M.Ondruch, 62.Vašut

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Grenar, Mužátko, Roman, Hejný - Vašut, Třeštík (66.Š.Ondruch), Vaníček (60.Polách), M.Ondruch (75.Janíček), J.Solanský (55.Bártek) - Dvorský (78.A.Solanský)

„Kdyby Krhová vedla po deseti minutách dva nula, nikdo by se nedivil. Podržel nás stejně jako na začátku druhého poločasu brankář Kryštof Jalůvka. Kluci dnes byli líní na krok, měli ležérní přístup, ale průměrný výkon nám na tři body stačil. Jediný z naší strany, kdo zápas poctivě odmakal, byl střelec třetí branky Jakub Vašut,“ řekl k zápasu vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Hejný, Roman, Dobeš, J.Solanský(81.Grenar) - Vašut, Vaníček, Třeštík, M.Ondruch(c), Bártek(57.Š.Ondruch) - Dvorský(72.A.Solanský)

„Byl to průměrný zápas. Hrozenkov se na nás připravil a hrál stažený na vlastní polovině a jen nakopával balóny, které nebyly nebezpečné.“

„My jsme měli územní převahu, ale opět jsme hráli jen po šestnáctku a naše střely šly mimo. Největší příležitost měl dvakrát Jakub Solanský, ale nedal. Nebyl to dnes dobrý zápas. Chtěli jsme potvrdit domácí výhru nad Halenkovem, ale nepovedlo se. Penaltový rozstřel nebudu ani komentovat. Je to pro mne celé nesmysl a navíc nám nejde. Dnes těžko hledám pozitiva,“ dodal vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.

,
Branky : 56.Třeštík, 60.J.Solanský, 74.,86.(pen)Vaníček - 39.Úlehla, 42.Kašpar

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Hejný, Dobeš, Roman, J.Solanský - Vašut, Vaníček, M.Ondruch(c), Třeštík(78.Polách), Bártek(69.Š.Ondruch) - Dvorský(53.A.Solanský)

„V prvním poločase to byl opatrný fotbal. My jsme hráli jen po vápno, hosté měli brejky. Při nich ukázal Úlehla, že je pán střelec a Kašpar se krásně trefil z dvaceti metrů. To, co jsme předvedli po přestávce, to byla jedním slovem fantazie. Před kluky doslova smekám, jak zápas otočili. Byla to jízda. Soupeř se dostal do jediné šance a my jsme zápas totálně ovládli,“ byl po utkání spokojený vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
Branky : 5.Vaníček, 8.,47.Třeštík, 11.Dobeš, 12.Dvorský, 30.Bártek, 73.A.Solanský

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Grenar, Dobeš, Roman, Mužátko(47.Hejný) - Bártek, M.Ondruch(c), Vaníček(59.Š.Ondruch), Třeštík(56.Janíček), Vašut - Dvorský(56.A.Solanský)

„Hosté přijeli s mladým kádrem a několika dorostenci v sestavě. Mysleli jsme si, že přijedou někteří kluci z prvního týmu. Nám zase vyšel dokonale úvod zápasu, kluzký trenér nahrával naší křídelní hře. Trestali jsme jejich chyby, dvakrát je nepodržel brankář. Po přestávce jsme poslali na hřiště mladé hráče a zkušeného Hejného. Jsme rádi, že tyto mladé kluky máme. Zvláště Adam Solanský ukázal, že je gólový. Rozšířila se nám lavička a máme vícero variant. Měli jsme tam sice útlum, ale nakonec i ve druhém poločase jsme dali dvě branky. Musíme ale hrát tak i venku, teď nás ale čeká těžký soupeř z Halenkova,“ dodal k utkání hráč domácích Pavel Roman.
Branky : 49.Pisklák, 90.Šimara - 20. Bártek

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Grenar(50.Mužátko), Roman, Dobeš, J.Solanský - Vašut (64.Š.Ondruch), Třeštík(81.Solanský), Janíček(46.Hejný), Vaníček(c), Bártek(75.Polách) - Dvorský

„Jsem dnes z výkonu našeho týmu hodně zklamaný. My chceme hrát do čtvrtého místa a předvedeme tady takový výkon? Domácí nakopávali, my jsme do zápasu nedali srdce a nevydali se. Hru oživili až střídající hráči Petr Hejný se Štěpánem Ondruchem. Takový výkon na špičku okresu stačit nebude,“ byl po zápase kritický vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.
Branky - 4.M.Ondruch, 7.Dvorský, 68.Vaníček, 85.A.Solanský

Sestava Horní Bečvy : Jalůvka - Grenar, Roman, Dobeš, Mužátko - Vašut (60.Š.Ondruch), M.Ondruch(c), Vaníček(73.Janíček), Třeštík, Bártek(48.Hejný), - Dvorský(77.A.Solanský)

„Dali jsme dvě rychlé branky. Po přihrávce Dvorského se trefil kapitán Martin Ondruch a pak po pasu Michala Třeštíka, centru Jakuba Vašuta se hlavou prosadil samotný Dvorský. Po přestávce se kličkou na brankáře po uličce Hejného prosadil Vaníček. Poslední branku dal dorostence Adam Solanský. Dorostenci nám oživili hru, kdy jsme se ve druhém poločase na dvacet minut bohužel přizpůsobili nevýraznému výkonu Lhotky. Na levém obránci zahrál vynikající zápas další mladíček Lukáš Mužátko. Musím naše mladé hráče pochválit,“ řekl k utkání vedoucí mužstva Horní Bečvy Lukáš Roučka.

Horní Bečva se na branky doma s Byninou nadřela. Domácí se připravovali na těžkého soupeře z čela tabulky, ale nakonec si ten zápas promrhali sami a mají jen jeden bod.

Horní Bečva – Bynina 2:3 p. k. (0:1)

Na penalty 6:7

Branky: Ondřej Bártek, Martin Ondruch – Jaroslav Matula, Pavel Bartecký.

„Osobně mne hosté zklamali. Čekali jsme od nich víc. Jenže jsme nevyhráli ze dvou důvodů. Nedali jsme dost šancí a nepohlídali jsme si dva jejich nákopy. Nakonec jsme to ze stavu 0:2 honili a mohli vyhrát i za tři body. Celkově je to velká ztráta. U dvou inkasovaných branek nás nepodržel brankář Kryštof Jalůvka, který u první branky špatně vyběhl a nechal se přelobovat a u druhé podcenil Barteckého dalekonosnou střelu. Pozitivní je, že jsme se za krajně nepříznivého stavu nesložili. Srovnali jsme to a mohli i otočit. Ondra Bártek s Honzou Koňaříkem však nedali. V páté sérii penalt mohl rozhodnout Ondra Bártek a nedal. Hosté hozenou rukavici zvedli a vyhráli,“ komentoval špatné utkání pro Horní Bečvu kapitán Pavel Roman.

Poličná doma vyhořela. S Horní Bečvou předvedla hodně dietní fotbalové menu a po zásluze prohrála. 
Poličná – Horní Bečva 1:2 (0:2)
Branky: Adrian Babala – Jan Koňařík, Dominik Opálka.
„Byli jsme po celý zápas nedůrazní. Soupeř toho dokázal v prvním poločase využít ke dvěma brankám. U druhé nemá čistě svědomí brankář Plandor. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali. Udělali jsme změny v sestavě, ale kromě snížení Babaly jsme se k ničemu nedostali. Sehráli jsme velmi špatný zápas,“ hodnotil porážku Poličné trenér Marek Vala.

Sestava - Jalůvka Kryštof, Roman Pavel, Dobeš Václav, Opálka Dominik, Solanský Jakub, Grenar Jakub, Roučka Lukáš, Vaníček Tomáš, Koňařík Honza, Ondruch Martin, Bártek Ondřej,
Střídali - Dobeš Pavel (65 min.), Randa Tomáš (72 min.), Šafer Jakub (76 min.), Polách Radim (86 min.), Solanský Adam (90 min.)
1  
2