Fotbal na Horní Bečvě

Turnaje

Zimní turnaj Radhošť cup

Výsledky z 21.2. a 27.2.2010

V neděli 21.2. sehráli na zimním turnaji v Rožnově další zápas, tentokrát proti Mořkovu. Se soupeřem, který hraje stejnou soutěž jako my v okrese Nový Jičín, jsme sehráli na dobrém terénu rušné a vyrovnané utkání s vítězným koncem. Od začátku se šance střidaly na obou stranách, ale oba brankáři dokázali udržet čisté konto. Na začátku druhé půle nás soupeř zatlačil, ale nedokázal z toho nic vytěžit. V 70 min.se výborně uvolnil Lukáš Roučka a vstřelil první branku. Soupeř se vrhl do útoku, ale přes několik slibných šancí nedokazal dobře chytajícího Honzu Vašuta překonat. Naši hrozili z brejků. Největší šanci měl těsně před koncem Jirka Ondruch. Jeho lob však zastavilo břevno a tak zápas skončil 1:0.
V zápase nastoupili: Honza Vašut, Milan Vašut, Michal Třeštík, Jirka Martinák, Hynek Bártek, Pavel Miškařík, Lukáš Roučka, Staňa Ondruch, Kuba Solánský, Martin Ondruch, Martin Čáň, Jirka Ondruch a Martin Zetocha.

Další zápas zimního turnaje sehráli v sobotu 27.2. proti slovenskému Staškovu. Ve vyrovnaném utkání vstřelil první branku ve 20min. Lukáš Roučka. Soupeři se podařilo vyrovnat po chybě obrany i brankáře. Těsně před koncem poločasu
po rohu zvýšil na 2:1 Pavel Roman. Na začátku druhého poločasu jsme byli aktivnější, ale bez brankového vyjádření. Soupeř postupně převzal iniciativu dokázal deset minut před koncem vyrovnat. Zápas skončil 2:2.
V zápase nastoupili:Jan Vašut, Michal Třeštík, Pavel Miškařík, Milan Vašut, Petr Berka, Pavel Roman, Lukáš Roučka, Staňa Ondruch, Karel Sekyra, Martin Čáň, Martin Ondruch a Martin Zetocha.