Fotbal na Horní Bečvě

Turnaje

Makov - Horní Bečva

První zápas mužů

Prvním zápasem se silným soupeřem z Makova jsme v neděli 27.2. zahájili přípravný zimní turnaj. Turnaj by měl probíhat v Rožnově, ale protože v silných mrazech připomíná rožnovská umělka spíš kluziště, hrálo se na umělé trávě ve Frýdlantě.
Začátek zápasu patřil nám, hned ve druhé minutě skóroval Tomáš Zbožínek, naše nová posila. Chvíli poté v jasné šanci trefil Martin Ondruch tyč a o několik minut tentýž hráč z trestného kopu trefil břevno. Postupem času získával soupeř dobrým pohybem a rýchlými kombinacemi převahu, ale naše obrana dobře dirigovaná Pavlem Romanem z postu stopera a se spolehlivě chytajícím Honzou Vašutem dlouho odolávala. Paradoxně jsme měli hodně šancí protože soupeř občas zapomínal na zadní vrátka, ale žádný z brejků bohužel gólem neskončil. Vytrvalý tlak Makova nakonec znamenal v 70 min. vyrovnávací branku na 1 : 1. Do konce zápasu už gól nepadl.

Sestava: Honza Vašut-Staňa Ondruch, Milan Vašut, Karel Sekyra, Pavel Roman-Lukáš Roučka, Jakub Solánský, Tomáš Zbožínek, Tomáš Randa a střídající Ondra Bártek-Jirka Ondruch, Martin Ondruch a střídající Filip Zetocha.