Horni Bečva - Zborov 2:0 (1:0)

sestava: Vašut Jan-Berka Petr,Vašut Milan,Kubját Ladislav,Roman Pavel-Ondruch Stanislav,Roučka Lukáš,Pavlica Zbyněk,Miškařík Pavel-Čáň Martin,Sekyra Karel

na střídáni byli připraveni: Ondruch Ladislav,Zetocha Martin,Prorok Josef,Martinák Jiří

branky: Čáň Martin 2

Poslední vystoupení na zimním turnaji bylo i v rámci soustředění, které hráči absolvovali na Martě v místní obci. Hrálo se v sobotu večer pod umělým osvětlením a soupeřem byl Zborov. K utkání mohlo nastoupit i pět dorostenců což se taky stalo, prostor dostali všichni. Utkání bylo hned od prvních minut vyhecované. Bylo vidět hodně tvrdých osobních soubojů, ale i pěkných akcí po zemi. Hostující celek se nám vyrovnal jen v těch soubojích, ale často si nepočínal čistě. Na první branku se čekalo do 30 min kdy po chybě hostů Martin Čán otevřel skoré povedenou střelou . Poté bylo víc šancí na naší straně, ale chyběl klid v koncovce 1:0. Začátek druhého poločasu byl v naši režii hosty jsme nepustili dvacet minut z jejich půlky. Měli jsme řadu standartních situací rohů, ale přidat gól se nepovedlo. Hosté hrozili jen z brejků, ale všechny jejich pokusy mařil vyběhnuvší Honza Vašut. Naše hra pak měla několik hluchých míst, kdy i soupeř měl nějaké rohy. Ale po jednom takovém se míč odrazil na šestnáctku a šlo o rychlý brejk kdy i chyboval hostující stoper a Zbyněk Pavlica dal přihrávku volnému Martinovi Čáňovi a ten šel sám na bránu a se štestím proměnil 2:0. Hosté pak utočili snažili se po stranách a centrech snížit a zdramatizovat zápas, ale Honza Vašut držel nulu. V Závěru bylo i několik šancí na naší straně, ale výsledek skončil 2:0. Zasloužené vítězství.