Fotbal na Horní Bečvě

Homepage

Vitejte na webových stránkách

TJ Sokol Horní Bečva 

.
Pozvánka na přátelská utkání :                                                               

Muži A -  Hutisko : Horní Bečva  5.2.2017  od 14:00   umělka Valmez

 
Ženy - 
 
Dorost -  

                 
Mladší žáci

 
   
O pohár Láďi Štěpána

Mladší žáci završili turnaj v Zašové, který pořádal Okres Vsetín čtvrtým místem. Turnaj byl velice vyrovnaný a přinesl pěkné zápasy a individuální výkony. Žáci nakonec po dobře rozehraném prvním turnaji nepostoupili do finálového turnaje.
V druhém turnaji se nepodařilo dobře rozehrané zápasy proti Juřince a Policím dovézt do vítězného konce. Pak přišel zápas proti Hrachovci a výhra, kdy se zaskvěla dvojice Vala, Barabáš. Jeden nahrával, druhý skóroval.
A tak předposlední zápas proti Dolní Bečvě byl rozhodujícím, jestli budeme ještě bojovat o postupová místa. Zápas byl správně vyhecovaný, jako každé derby kluci se dostali do vedení zásluhou Patrika Barabáše, který unikl obraně a zakončil přesně. Poté kluci nezvládli osobní souboje před brankou a soupeř vyrovnal.  Mohli jsme jít do vedení, když rozehrál Eman Vala roh na Marka Vašut, ten pěknou střelou bohužel trefil jen břevno, mohl tak korunovat svůj dobrý výkon na turnaji.  Zápas rozhodlo přečíslení naší obrany vyřešené přesnou střelou. Soupeř se dostal do vedení a už si ho pohlídal.
Poslední zápas proti výborně hrajícímu Podlesí byl vyrovnaný. Zápas rozhodly dvě chyby a soupeř je nekompromisně trestal. My jsme bohužel svoje dvě šance neproměnili.

Turnaj bych shrnul jako výborný, byly to vyrovnané zápasy, šlo vidět zlepšení u některých. Pochválit musím všechny. Jsou to pro ně cenné zkušenosti, které zúročí příští rok.

Sestava kluků co se zúčastnili turnajů
Lejska Adam, Holzer Pavel, Juráček Juliet, Vašut Marek, Kubáň Pavel, Riegel Tomáš, Malina Radek, Barabáš Patrik, Vala Emanuel, Holčák Vašek, Malina Martin, Švec Vojtěch 
Tréninky v Hale od 1.1.2017

Muži - Středa od 19:00 do 20:30 od 18:00 výběh a Pátek od 18:30 - 20:00 od 17:30 výběh

Dorost - Úterý 17:00 - 18:30 a středa, pátek s Muži

Ženy - Úterý od 17:00 - 18:30 a Pátek od 17:00 - 18:30

Žáci - Úterý a Pátek od 16:00 - 17:30


 
Náš fanoušek Jaroslav Ylo Čáp fotí všechny domácí zápasy Mužského týmu.
Jeho fotky ze zápasu najdete na stránkách http://soula10.rajce.idnes.cz  a http://ylojaroslav.rajce.idnes.cz