Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Ženy

Horní Bečva : Slovan Ostrava  1:2   ( 1:0 )

První domácí zápas holky těsně prohrály. Vyrovnaný zápas rozhodla standartní situace stejně jako minulý týden.
 Holky v prvním poločase hrály na brejkové situace. Útočné duo Jalůvková, Bernatská při některých situacích nezachovaly klid, ale jedna se povedla a Nikola Bernatská otevřela skóre šťastnou střelou z poza šestnáctky. Slovan byl lepší v kombinaci, ale obrana byla dobře organizovaná. Holkám pomohla i branková konstrukce při ojedinělé střele.

V druhém poločase se Slovanu podařilo přitlačit a holky postupem času vadly. Ale svou obětavostí a bojovností držely vedení. Nakonec rozhodly standartní situace. Po rohovém kopu se šťastně míč odrazil k útočnici hostí a ta vyrovnala v 68 min. Druhý gól, přišel v 80min. z trestného kopu, který byl zahrán přesně pod břevno. Holky už v závěru neměly sil na odpověď a tak i druhý vyrovnaný zápas prohrály. Ale jsou to dobré zkušenosti, které holky přetaví v dalších zápasech.

 Sestava – Myslikovjanová Adéla, Vašutová Irena, Chovancová Iva, Růčková Tereza, Vašková Andrea, Solanská Lucie, Vašutová Veronika, Šenkeříková Dagmar, Bernatská Nikola, Jalůvková Kateřina, Chrbjátová Michaela
Střídaly –  Vanda Machálková
Žádné komentáře