Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Valašský cup

Valašský cup

 V sobotu 2. Listopadu se uskutečnil první ročník halového turnaje žen v Rožnově p/R. Za účasti stabilních amatérských týmů se naše holky ukázaly ve výborném světle. Halu na Koryčanských pasekách si podmanily skvělou hrou a sklízely zasloužený aplaus přítomných diváků.

To že jsou na tom fotbalově dobře, ukazovaly holky na všech předešlých turnajích. Chyběl však tomu ten odpovídající výsledek, který nepřicházel kvůli marné snaze vstřelit víc jak jeden gól a dostát tak svému názvu střely…

Tento turnaj však holky ovládly jak střelecky tak výbornou hrou v obraně s nepřekonatelnou brankářkou. Celý týmový výkon měl zásluhu na tom, že nedaly soupeřkám šanci a ty sportovně smekly, jak holky hrály.

Jak šly zápasy :

 Valašská Bystřice : Hornobečvanské střely 0 : 3  ( Eliška Skramuská 2x , Irena Vašutová)

 Vigantice : Hornobečvanské střely  0 : 2   ( Eliška Skramuská, Iva Chovancová)

 Valašský FC : Hornobečvanské střely  0 : 3   ( Nikola Bernatská 2x, Eliška Skramuská)

 Dolní Bečva : Hornobečvanské střely  0 : 2  ( Nikola Bernatská, Eliška Skramuská)

 

  1. Hornobečvanské střely            10:0      8 b
  2. Vigantice                               3:2       6 b
  3. Dolní Bečva                            2:3       4 b
  4. Valašská Bystřice                    1:5       2 b
  5. Valašský FC                            0:6       0 b

 Holky mohly posbírat všechny individuální ocenění, ale pořadatelé nakonec vyhlásili jen Elišku Skramuskou nejlepší střelkyní s 5 góly.

Právě Eliška dala celému týmu jiný rozměr a holky si víc věřily a dovolily a spolu Nikolou Bernatskou přiváděly obrany soupeřek do úzkých.  Ale velkou pochvalu a výborný výkon si zaslouží všechny a to :

Barča Kohoutová v bráně

 Irena Vašutová, Katka Jalůvková, Barča Podešvová, Veronika Vašutová v obraně

 Eliška Skramuská , Iva Chovancová, Natálie Hajdůšková, Nikola Bernatská v útoku

 Na závěr doufám, že holky přes zimu v halové sezóně potvrdí svůj výborný výkon z Rožnova a na domácím turnaji, který bychom chtěli uspořádat, potěší domácí diváky stejně pohlednou hrou s tolika góly.

A doufám že dostanou prostor trénovat v hale aby rozvíjely svůj um, protože by byla škoda tento mladý ambiciózní tým nenechat rozkvétat...

 Sportu zdar                                                                                                               Pavel Roman

Žádné komentáře