Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Valašské Meziříčí


Valašské Meziříčí : Horní Bečva  "8:0"


Holky 23. března dostaly pozvání na sehrání utkání do Valašského Meziříčí. Holky z Valmezu hrají druhou ligu a chtěly ukázat jak se hraje fotbal na takové úrovni a nalákat některré holky do svého týmu. Byla totiž možnost našich holek se ukázat a popřípadě domluvit se s trenéry na hostování, protože hledají šikovné holky aby rozšířili kádr.
Utkání se nakonec neslo v treninkovém duchu, protože domácích holek bylo jen šest...
A tak se trenéři domluvili, že jim půjčíme tři hráčky, aby se hrálo na celé hřiště. Holky nebyly nebyly moc nadšené, protože jsme tento zápas chtěli odehrát v plné síle. Podařilo se totiž domluvit gólmanku se zkušenostmi a taky dvě posily z Dolní Bečvy Evu Borutovou a Martinu Jurajdovou. Doufám jen že to holky neotrávilo a zase příště přijmou naše pozvání na další zápas.
Nakonec jsme teda utkání odehráli a bylo vidět, že absence na velkém hřišti po zimě je velká a tak holky měly problém s balónem a přihrávkami. Ale do poslední chvíle bojovaly a nechaly na hřišti duši :). Tímto jim patři velký dík a taky velké plus pro holky, které ochotně bez remcání posílily hráčky Valmezu.

Tento zápas se hrál na umělé trávě a kaňkou tohoto zápasu bylo zranění naši gólmanky.

Trenér Pavel Roman

 
Poslední komentáře
15.04.2012 14:10:44: Dobrý den pane trenére, rád bych se zaptal, kde najdu plánované turnaje, rád bych se někdy přijel po...