Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Trojanovice

Trojanovice : Horní Bečva 2:1

Holky 4. března sehrály přátelské utkání v Rožnově p/R na umělé trávě proti Trojanoivicím. Hrálo se za krásného počasí a holky si fotbal užívaly. Zápas proti holkám co hrají soutěž odehrály se ctí.
Soupeřky byly lepší zejména útočnice s č. 10, která větrala naše obránkyně celý zápas. Bohudík pro nás některé situace řešila špatně. Ale i díky naší obraně spousta jejich šancí vyzněla do ztracena.
Naše holky byly poprvé na velkém hřišti přes zimní přestávku a tak to bylo znát v práci s míčem a orientaci na hřišti. Postupem času zejména v druhém poločase se síly na hřišti vyrovnaly a hrál se důrazný fotbal s množstvím soubojů. Holky sice prohrávaly 2:0, ale v závěrečné desetiminutovce měly převahu a chtěly snížit na rozdíl jednoho gólu. To se taky povedlo Markéta Mičkalová po pravé straně natáhla krok a soupeřka ji musela zastavit nedovolě z čehož byl trestný kop, který s přehledem proměnila Hanka Křenková 2:1. Do konce zápasu se už nic nestalo.  V našem týmu vynikaly Petra Miranová, Markéta Mičkalová, Michaela Vránová, Marcela Macurová, Hanka Křenková ale i ostatní hráčky přispěly svým výkonem k dobrému výsledku stejně jako Kristýna Španihelová, která chytala poprvé a na jedničku.  Fotbalové krásy utkání moc nepobralo, ale u holek stačí ta skutečná...