Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Radhošť cup

Halová sezóna pro Hornobečvaské střely je v plném proudu. Konaly se už tři turnaje a nejhorší umístění je třetí místo z posledního turnaje z Dolní Bečvy. Dvakrát totiž holky vyhrály v Rožnově p/R.
Sestava se po náboru nových holek ustálila. Holky mají chuť vyhrávat a tréninková morálka se taky zvedla. Našel se i čas v místní hale, kdy můžou holky trénovat a jde vidět, že jim to prospívá.
Na všech třech turnajích holky předvedly nejlepší fotbal a udělaly radost svým fanouškům, kteří je chodí podporovat.
Za celé tři turnaje jsme dostali tři góly a to jen od jednoho týmu a to Vigantic a 21 gólů daly.
 
Na Dolní Bečvě šly zápasy takhle :
 
Vigantice : HB               2:0
Dolní Bečva : HB           0:0
Frýdlant n/O : HB          0:3   G - Veronika Bártková, Eliška Skramuská, Nikola Bernatská
Rožnov p/R : HB           0:3   G – Eliška Skramuská 2x, Natálie Hajdušková
Valašská Bystřice : HB  0:3    G – Eliška Skramuská 3x
 
V novém týmu se nejvíce prosazuje duo Eliška Skramuská a Nikola Bernatská. Potvrdily to i na Dolní Bečvě. Eliška totiž vyhrála cenu pro nejlepší střelkyni s 6 góĺy a Nikola ji u většiny asistovala a 1gól sama dala.
Na turnaji jsme se museli obejít bez Ireny Vašutové, která si poranila kotník a chyběla v obraně, ale i tak jen 2 obdržené góly na kontě, je dobrá vizitka celého týmu a brankářky Barbory Kohoutové. 
 
Sestava : Barbora Kohoutová, Veronika Vašutová, Kateřina Jalůvková, Barbora Podešvová, Iva Chovancová, Veronika Bártková, Natálie Hajdušková, Eliška Skramuská, Aneta Nytrová, Nikola Bernatská
 
Holky se teď budou připravovat na domácí turnaj, který bude v březnu a možná zavítají na turnaj do Štramberku, kde by chtěly udělat lepší umístění než 8. místo. 
 
Žádné komentáře