Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Prostřední Bečva

Prostřední Bečva : Horní Bečva  0:2 (0:1)

Přátelský zápas u sousedů z Prostřední Bečvy, měl být zpestřením fotbalového odpoledne, kdy se zde hrál turnaj starých pánů.
Hrálo se jen 2 x 20 minut a holky tento zápas na podmáčeném terénu zvládly. Potvrdily tak roli favorita, což se jim v dřívějších zápasech nedařilo zvládnout. Hrál se rychlý vyrovnaný fotbal s hodně nepřesnostmi, ale to bylo i díky terénu. První vyrovnaný poločas rozhodla dorážka Adély Myslikovjanové v závěru poločasu 0:1.
Druhý poločas už byl v režii Hornobečvanských Střel, bohužel gólově vyšla jen jedna akce, kdy dlouhý pas Fuňi našel Ivu Chovancovou a ta zvýšila zaslouženě na 2:0.
Výborný zápas zahrála Adéla Myslikovjanová stejně jako celá obrana včetně gólmanky, záloha se nenechala zahanbit a útočnice daly obě po gólu takže naprostá spokojenost...

Sestava: Verča Krňová -  Irča Vašutová, Hanka Křenková, Lucka Kovářová, Veronika Vašutová, Barča Podešvová, Markéta Mičkalová, Kateřina Jalůvková, Lenka Martináková, Iva Chovancová, Adéla Myslikovjanová, Anna Blinková