Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Karling cup

Karling cup 2014

 
2. Ročník halového turnaje na Horní Bečvě zpestřily dva týmy, co hrají Moravskoslezskou divizi žen a to Spartak Lubina a Valašské Meziříčí. Turnaj se nesl ve stejném duchu jako ty předchozí u našich sousedek z Rožnova p/R a Dolní Bečvy.

Celý turnaj opanovaly holky z Valašského Meziříčí a domácí Hornobečvanské střely. Ty se nakonec utkaly v posledním zápase o první místo a byl vidět pěkný ženský fotbal. Naše holky byly trošku nervózní a udělaly pár chyb a zkušené soupeřky tyto chyby nekompromisně trestaly. Když přišlo snížení na 3:1 Natkou Hajduškovou, v hale zavládl velký aplaus, ale soupeřky přidaly a nenechaly nic náhodě a Jaroslava Krčmářová nejlepší střelkyně svým 11 gólem upravila na konečných 4:1. Holky tak za celý turnaj nepoznaly porážku a dostaly jediný gól právě v tomto zápase a zaslouženě celý turnaj vyhrály. Na výborném 2. místě skončily tedy domácí Hornobečvaské střely s jednou porážkou, které měly v vtýmu nejlepší hráčku turnaje Elišku Skramuskou. Souboj o třetí příčku nebyl tak napínavý. Tu obsadily holky ze Spartaku Lubina.
 Bojovalo se spíše o umístění pod bednou. Nejvíce se dařilo holkám z Valašské Bystřice i proto že měly v týmu nejlepší gólmanku turnaje Janu Tichavskou a obsadily 4. místo. Modrá Hvězda Vigantice tentokráte obsadila 5. místo díky lepšímu vzájemnému zápasu s 1. Valašským Fc, holkám z Rožnova p/R patří tedy 6. příčka a na krásném 7. místě skončily naše spoluzakladatelky novodobého ženského fotbalu tady v okolí Rožnovska, holky z Dolní Bečvy.

1.  Valašské Meziříčí                    27: 1   18 b
2.  Hornobečvaské střely              14: 7   15 b
3.  Spartak Lubina                       11:6   12 b
4.  Ladies Valašská Bystřice          5:10     6 b
5.  Modrá Hvězda Vigantice           4:15     4 b
6.  1. Valašský FC                        1:10     4 b
7.  Dolní Bečva                            2:16     2 b  
Žádné komentáře