Fotbal na Horní Bečvě

Výsledky

Bago cup

Hornobečvanské střely na turnaji Bago cup Dolní Bečva

Hornobečvanské střely měly svoje první výročí od prvního zápasu a opět na Dolní Bečvě.

Tentokrát to byl turnaj amatérských fotbalistek za účasti pořádající Dolní Bečvy, Valašské Bystřice, Vigantic, Frýdlantu n/O a našich holek.

Turnaj měl výbornou diváckou kulisu, sluníčko vydatně pražilo a holky se předváděly v co nejlepším světle. Hrálo se na půlku hřiště, 1x 20 minut a menší branky 5 x 2m.

Holky hrály fotbal poprvé na zmenšené hřiště a šlo vidět, že některým to dělalo z počátku problémy. Ale hrálo se systémem každý s každým a tak bylo dostatek času se polepšit.

 

Sled zápasů našich holek :

Hornobečvanské střely : Frýdlant n/O    0:0

První utkání bylo takové oťukávací, seznámení se s prostorem balónem, rozhodčími a taky s vlastní formou. Zápas měl několik menších šancí na obou stranách, ale gól nepadl. Naše holky měly více ze hry, ale do nebezpečného zakončení se nedostávaly. Za zmínku stojí dorážka Hanky Blinkové, která skončila těsně mimo.

 

Hornobečvanské střely : Dolní Bečva  0:2

Utkání už mělo lepší kvalitu z obou stran než to úvodní. A tak bylo vidět pěkné akce i góly. Ty padly bohužel jen do naší sítě po dvou protiútocích. Naše holky měly ještě větší převahu než první utkání, hodně střílely, ale trefovaly jen gólmanku nebo druhé tréninkové hřiště, které bylo za plotem. Na holkách šla vidět snaha, bojovnost zápas od zápasu byla větší, ale vstřelit gól prostě nebylo souzeno.

 

Hornobečvanské střely  : Valašská Bystřice  0:0

Toto utkání bylo nejvyrovnanější soupeřky hrály dobře byly důrazné a nebojácné. Naše holky se jim vyrovnaly, ale musely ukázat maximum. Šance byly na obou stranách více střel měly sice soupeřky, ale trefovaly jen naši gólmanku. Nakonec vše skončilo zaslouženou remízou.

 

Hornobečvanské střely : Vigantice  3:0

Toto utkání režírovaly naše holky a potvrdily to konečně i vstřelenými góly. Byl to poslední zápas a bylo v něm k vidění všechno. Nejvyšší vítězství turnaje, pěkné góly a žlutá karta na naší straně. Góly po pěkných individuálních akcích vstřelila Hanka Křenková a svým důrazem si došla pro gól Veronika Druhanová. Soupeřky si sice vynutily žlutou kartu, která byla přísná a hrály přesilovku, ale nebylo jim to vůbec platné protože, narazily na lepšího soupeře.

Celkové umístění :

  1. Valašská Bystřice
  2. Frýdlant n/O
  3. Dolní Bečva
  4. Horní Bečva
  5. Vigantice

 

Celý turnaj proběhl v přátelském duchu, pár drobnějších zranění se našlo, ale nic vážného. Naše holky sice nesplnily roli favoritek od pořadatelů, ale v tom je fotbal krásný, protože nic se předem nedá určit dopředu. Holky zaslouží pochvalu snažily se hrát fotbal ne kopanou a to že se to nepovedlo výsledkově, nevadí příště se to obrátí. Byla to určitě cenná zkušenost a holky musí na sobě nadále pilně pracovat, protože pokroky na tréninku jdou vidět a přenést je do zápasu chce jen čas. Navíc se do tréninku začínají zapojovat mladší holky a vytváří tím zdravou konkurenci a tím pádem se fanoušek může těšit na další kvalitnější zápasy a výsledky… J         

Žádné komentáře